Dümmel ZH33.1609.20.B.ST
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-code: ZH33.1609.20.B.ST-duemmel
Teräksinen jyrsintyökalu
D min
33,0 mm
Overall length
l 1
80 mm
Fig
Malli
DIN 1835 B
Mounting diameter
Ø d h6
16 mm
Kokonaispituus
L1
80 mm
Diameter
Ø d1
9 mm
Length
L2
20 mm