Duemmel LS009.0090/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-koodi: LS009.0090/AL41F-duemmel
Uranpistoterä urien sekä DIN 471/472 lukkorengasurien pistoon
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Kuvassa oikeakätinen terä.
P
M
K
N
S
H
O
Kuvaus Symboli Arvo
Min. reiän halkaisija
D min
9,0 mm
Toimintaleveys
f
5,5 mm
Lukkorenkaan paksuus
m
0,9 mm
Pistoleveys
b +0.03
0,93 mm
Terän paksuus
s
3,6 mm
Liitoshalkaisija
d
6,2 mm