Dümmel LS009.0090/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-kod: LS009.0090/AL41F-duemmel
Uransorvausterä DIN 471/472 lukkorengasurien sorvaukseen
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Kuvassa oikeakätinen terä.
P
M
K
N
S
H
O
D min
9,0 mm
Funktionell bredd
f
5,5 mm
Lukkorenkaan paksuus
m
0,9 mm
Pistoleveys
b +0.03
0,93 mm
skärtjocklek
s
3,6 mm
Liitoshalkaisija
d
6,2 mm