Duemmel LS14.2087.02/AL41F
Minicut-sorvausterä 18°/20°
EAN-koodi: LS14.2087.02/AL41F-duemmel
18° ja 20° yleissorvausterä
Kuvaus Symboli Arvo
Beta
β
20 °
Min. reiän halkaisija
D min
14,0 mm
Toimintaleveys
f
8,7 mm
Gamma
ɣ
20 Deg
Nirkonsäde
R
0,2 mm
Terän paksuus
s
5,3 mm
Liitoshalkaisija
d
9 mm
Maks. lastuamissyvyys/ylimeno
ap
1,5 mm