Duemmel LS11.1325.01/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – osaprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-koodi: LS11.1325.01/AL41F-duemmel
ISO-metrinen 60° osaprofiili kierresorvausterä
Kuvaus Symboli Arvo
Terän viisteen pituus
b
0,31 mm
Min. reiän halkaisija
D min
11,0 mm
Nousualue
P
2,5 - 3,0 mm
Toimintaleveys
f
6,7 mm
Profiilikorkeus
t
1,35 mm
Terän paksuus
s
4,2 mm
Liitoshalkaisija
d
8 mm
Profiilietäisyys
E
2,95 mm