Dümmel LS11.1325.01/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – osaprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-code: LS11.1325.01/AL41F-duemmel
D min
11,0 mm
Pitch
P
2,5 - 3,0 mm
Functional width
f
6,7 mm
Cutting edge chamfer length
b
0,31 mm
Lastuamissyvyys
t
1,35 mm
Insert thickness
s
4,2 mm
Liitoshalkaisija
d
8 mm
Nirkon etäisyys
E
2,95 mm