Duemmel LS14.1325.01/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – osaprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-koodi: LS14.1325.01/AL41F-duemmel
D min
14,0 mm
Nousualue
P
2,5 - 3,0 mm
Toimintaleveys
f
9,0 mm
Terän viisteen pituus
b
0,31 mm
Profiilikorkeus
t
1,35 mm
Terän paksuus
s
5,4 mm
Liitoshalkaisija
d
9 mm
Profiilietäisyys
E
3,55 mm