Dümmel LS14.1325.01/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – osaprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-kod: LS14.1325.01/AL41F-duemmel
60° osaprofiili kierresorvausterä
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Description Symbol Value
Stigning
P
2,5 - 3,0 mm
Funktionell bredd
f
9,0 mm
Skärfaslängd
b
0,31 mm
Minsta håldiameter
D min
14,0 mm
Lastuamissyvyys
t
1,35 mm
skärtjocklek
s
5,4 mm
Liitoshalkaisija
d
9 mm
Nirkon etäisyys
E
3,55 mm