Duemmel LS16.0815.01/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – osaprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-koodi: LS16.0815.01/AL41F-duemmel
D min
16,0 mm
Nousualue
P
1,5 - 1,75 mm
Toimintaleveys
f
10,2 mm
Terän viisteen pituus
b
0,18 mm
Profiilikorkeus
t
0,81 mm
Terän paksuus
s
5,4 mm
Liitoshalkaisija
d
11 mm
Profiilietäisyys
E
4,6 mm