Dümmel LS16.0815.01/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – osaprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-kod: LS16.0815.01/AL41F-duemmel
60° osaprofiili kierresorvausterä
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Description Symbol Value
Skärfaslängd
b
0,18 mm
Minsta håldiameter
D min
16,0 mm
Stigning
P
1,5 - 1,75 mm
Funktionell bredd
f
10,2 mm
Lastuamissyvyys
t
0,81 mm
skärtjocklek
s
5,4 mm
Liitoshalkaisija
d
11 mm
Nirkon etäisyys
E
4,6 mm