Duemmel LS08.NP27.02/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – täysprofiili, NPT
EAN-koodi: LS08.NP27.02/AL41F-duemmel
NPT täysprofiili kierresorvausterä
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Kuvassa oikeakätinen terä.
P
M
K
N
S
H
O
Kuvaus Symboli Arvo
Terän viisteen pituus
b
0,04 mm
Min. reiän halkaisija
D min
8,0 mm
Nousu
P
27 "
Toimintaleveys
f
4,8 mm
Profiilikorkeus
H1
0,8 mm
Terän paksuus
s
3,5 mm
Liitoshalkaisija
d
6 mm
Profiilietäisyys
E
2,8 mm