Dümmel LS08.NP27.02/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – täysprofiili, NPT
EAN-code: LS08.NP27.02/AL41F-duemmel
P
27 "
Functional width
f
4,8 mm
Cutting edge chamfer length
b
0,04 mm
Minimum hole diameter
D min
8,0 mm
Profiilikorkeus
H1
0,8 mm
Insert thickness
s
3,5 mm
Liitoshalkaisija
d
6 mm
Nirkon etäisyys
E
2,8 mm