Duemmel R004M0100-16/XC2A
Ultramini uransorvausterä
EAN-koodi: R004M0100-16/XC2A-duemmel
Uransorvaus nirkonsäteellä
D min. 4,0 mm
Uran syvyys t max. 0,8 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Ensisijainen materiaali
H
Pienin halkaisija
Ø D min.
4 mm
Leveys
b
1 mm
Toleranssi
Tol.
b +0,05
Säde
R
0,1 mm
Pituus
L1
16 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,8 mm
Mitta
f
1,5 mm
Mitta
a
3,5 mm
Pituus
L
30 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm