Duemmel R016.0400-20/PD2F
Ultramini pistoterä
EAN-koodi: R016.0400-20/PD2F-duemmel
Otsauransorvaus, nirkonsäteellä ja kaksoisläpijäähdytyksellä
D min. 12 mm
uransyvyys t max. 20 mm
uran leveys enintään 4,0 mm
Ø D min.
16 mm
Leveys
b
4 mm
R
0,2 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
20 mm
Mitta
a
6 mm
Pituus
L
40 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
8 mm