Duemmel R047T4-10/CN45F
Ultramini sorvausterä 47°/8°
EAN-koodi: R047T4-10/CN45F-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus geometrialla 47° / 8°
D min. 2,0 - 6,0 mm
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Ensisijainen materiaali
P
Toissijainen materiaali
K
Pienin halkaisija
Ø D min.
4 mm
Säde
R
0,1 mm
Pituus
L1
10 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,6 mm
Mitta
f
1,5 mm
Mitta
a
3,5 mm
Pituus
L
24 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm