Duemmel R050.15-10/CBN
Ultramini sorvausterä
EAN-koodi: R050.15-10/CBN-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus, kovien materiaalien työstöön
D min. 1,0 - 6,8 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Ensisijainen materiaali
H
Toissijainen materiaali
K
Pienin halkaisija
Ø D min.
1,5 mm
Säde
R
0,1 mm
Pituus
L1
10 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,1 mm
Mitta
f
0,6 mm
Mitta
a
1,25 mm
Pituus
L
25,5 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm