Duemmel R050.3-16/CBN
Ultramini sorvausterä
EAN-koodi: R050.3-16/CBN-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus, kovien materiaalien työstöön
D min. 1,0 - 6,8 mm
Ensisijainen materiaali
H
Pienin halkaisija
Ø D min.
2,8 mm
Säde
R
0,1 mm
Pituus
L1
16 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,2 mm
Mitta
f
0,6 mm
Mitta
a
2,6 mm
Pituus
L
31,5 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm