Duemmel L050.25-5/AL41F
Ultramini sorvausterä
EAN-koodi: L050.25-5/AL41F-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus
D min. 0,2 - 9,8 mm
Ø D min.
2,5 mm
Säde
R
0,05 mm
Pituus
L1
5 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,15 mm
Mitta
f
0,2 mm
Mitta
a
2,2 mm
Pituus
L
19 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm