Duemmel R1P6.0510-15/P04C
Ultramini Performline kierresorvausterä – täysprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-koodi: R1P6.0510-15/P04C-duemmel
Metrinen ISO-kierre, täysprofiili, sisäkierre
D min. 2,4 - 7,0 mm
Nousu P = 0,5 - 1,5
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Ø D min.
6 mm
Nousu
P
1 mm
Kierre
M
Leveys
b
0,12 mm
Pituus
L1
15 mm
Mitta
H1
0,54 mm
Mitta
E
0,55 mm
f
2,3 mm
a
5,3 mm
Pituus
L
30 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
6 mm