Duemmel ZH28.1614.42.E.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-koodi: ZH28.1614.42.E.HM-duemmel
Malli
DIN 6535 HE
Min. reiän halkaisija
D min
28,0 mm
Kokonaispituus
l 1
100 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
16 mm
Kokonaispituus
L1
100 mm
Halkaisija
Ø d1
14,3 mm
Pituus
L2
42 mm