Dümmel ZH28.1614.42.E.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-code: ZH28.1614.42.E.HM-duemmel
l 1
100 mm
Fig
Malli
DIN 6535 HE
Minimum hole diameter
D min
28,0 mm
Mounting diameter
Ø d h6
16 mm
Kokonaispituus
L1
100 mm
Diameter
Ø d1
14,3 mm
Length
L2
42 mm