Duemmel ZH28.1614.60.B.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-koodi: ZH28.1614.60.B.HM-duemmel
D min
28,0 mm
Kokonaispituus
l 1
130 mm
Malli
DIN 6535 HB
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
16 mm
Kokonaispituus
L1
130 mm
Halkaisija
Ø d1
14,3 mm
Pituus
L2
60 mm