Dümmel ZH28.1614.60.B.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-code: ZH28.1614.60.B.HM-duemmel
Malli
DIN 6535 HB
Minimum hole diameter
D min
28,0 mm
Overall length
l 1
130 mm
Mounting diameter
Ø d h6
16 mm
Kokonaispituus
L1
130 mm
Diameter
Ø d1
14,3 mm
Length
L2
60 mm