Duemmel ZH28.2014.85.E.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-koodi: ZH28.2014.85.E.HM-duemmel
Kovametallinen jyrsintyökalu
Kuvaus Symboli Arvo
Min. reiän halkaisija
D min
28,0 mm
Kokonaispituus
l 1
160 mm
Malli
DIN 6535 HE
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
20 mm
Kokonaispituus
L1
160 mm
Halkaisija
Ø d1
14,3 mm
Pituus
L2
85 mm