Dümmel ZH28.2014.85.E.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-kod: ZH28.2014.85.E.HM-duemmel
Kovametallinen jyrsintyökalu
D min
28,0 mm
Total längd
l 1
160 mm
Fig
Malli
DIN 6535 HE
Monteringsdiameter
Ø d h6
20 mm
Kokonaispituus
L1
160 mm
Diameter
Ø d1
14,3 mm
Längd
L2
85 mm