Duemmel ZH28.2020.35.B.SM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-koodi: ZH28.2020.35.B.SM-duemmel
Raskasmetallinen jyrsintyökalu (DENSIMET®)
Kuvaus Symboli Arvo
Malli
DIN 6535 HB
Min. reiän halkaisija
D min
28,0 mm
Kokonaispituus
l 1
145 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
20 mm
Kokonaispituus
L1
145 mm
Halkaisija
Ø d1
20 mm