ZH28.2020.35.B.SM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-code: ZH28.2020.35.B.SM-duemmel
Raskasmetallinen jyrsintyökalu (DENSIMET®)
VAT 0%
D min
28,0 mm
Overall length
l 1
145 mm
Fig
Malli
DIN 6535 HB
Mounting diameter
Ø d h6
20 mm
Kokonaispituus
L1
145 mm
Diameter
Ø d1
20 mm