Duemmel ZH33.1609.33.B.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-koodi: ZH33.1609.33.B.HM-duemmel
Malli
DIN 6535 HB
Min. reiän halkaisija
D min
33,0 mm
Kokonaispituus
l 1
100 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
16 mm
Kokonaispituus
L1
100 mm
Halkaisija
Ø d1
9 mm
Pituus
L2
33 mm