Dümmel ZH33.1609.33.B.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-kod: ZH33.1609.33.B.HM-duemmel
l 1
100 mm
Fig
Malli
DIN 6535 HB
Minsta håldiameter
D min
33,0 mm
Monteringsdiameter
Ø d h6
16 mm
Kokonaispituus
L1
100 mm
Diameter
Ø d1
9 mm
Längd
L2
33 mm