Duemmel ZH8.0805.17.A.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-koodi: ZH8.0805.17.A.HM-duemmel
Kovametallinen jyrsintyökalu
Kuvaus Symboli Arvo
Min. reiän halkaisija
D min
7,0 mm
Kokonaispituus
l 1
65 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
8 mm
Kokonaispituus
L1
65 mm
Halkaisija
Ø d1
4,8 mm
Pituus
L2
17 mm