Dümmel ZH8.0805.17.A.HM
Minimill-jyrisintyökalu
EAN-kod: ZH8.0805.17.A.HM-duemmel
Kovametallinen jyrsintyökalu
D min
7,0 mm
Total längd
l 1
65 mm
Monteringsdiameter
Ø d h6
8 mm
Kokonaispituus
L1
65 mm
Diameter
Ø d1
4,8 mm
Längd
L2
17 mm