Walter Tools F2482TMS-4.03
HSC-brotschar av solid hårdmetall
EAN-kod: 4031132348551
D-reaming-blind-hole-Icon
D-Drallw-gerade-Icon D-IK-Reiben-axial-Icon D-Tol-H7-Icon
Tolerans för 1/100-mätning: +0,004 mm
Dc
4,03 mm
d3
3,5 mm
Skärlängd
Lc
12 mm
Skaftlängd
l5
36 mm
brukbar längd
l3
34 mm
Total längd
l1
75 mm