Dümmel LS11.0205.01/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – osaprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-kod: LS11.0205.01/AL41F-duemmel
60° osaprofiili kierresorvausterä
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Kuvassa oikeakätinen terä.
P
M
K
N
S
H
O
Description Symbol Value
Stigning
P
0,5 - 0,75 mm
Funktionell bredd
f
6,7 mm
Skärfaslängd
b
0,06 mm
Minsta håldiameter
D min
11,0 mm
Lastuamissyvyys
t
0,41 mm
skärtjocklek
s
4,2 mm
Liitoshalkaisija
d
8 mm
Nirkon etäisyys
E
3,75 mm