Dümmel LS11.0815.01/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – osaprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-kod: LS11.0815.01/AL41F-duemmel
60° osaprofiili kierresorvausterä
D min
11,0 mm
Stigning
P
1,5 - 1,75 mm
Funktionell bredd
f
6,7 mm
Skärfaslängd
b
0,18 mm
Lastuamissyvyys
t
0,81 mm
skärtjocklek
s
4,2 mm
Liitoshalkaisija
d
8 mm
Nirkon etäisyys
E
3,4 mm