Dümmel LS11.0815.01/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – osaprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-code: LS11.0815.01/AL41F-duemmel
b
0,18 mm
Minimum hole diameter
D min
11,0 mm
Pitch
P
1,5 - 1,75 mm
Functional width
f
6,7 mm
Lastuamissyvyys
t
0,81 mm
Insert thickness
s
4,2 mm
Liitoshalkaisija
d
8 mm
Nirkon etäisyys
E
3,4 mm