Dümmel LS14.1020.01/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – osaprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-kod: LS14.1020.01/AL41F-duemmel
60° osaprofiili kierresorvausterä
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Kuvassa oikeakätinen terä.
P
M
K
N
S
H
O
Description Symbol Value
Skärfaslängd
b
0,25 mm
Minsta håldiameter
D min
14,0 mm
Stigning
P
2,0 - 2,5 mm
Funktionell bredd
f
9,0 mm
Lastuamissyvyys
t
1,08 mm
skärtjocklek
s
5,4 mm
Liitoshalkaisija
d
9 mm
Nirkon etäisyys
E
3,9 mm