Dümmel LS14.1020.01/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – osaprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-code: LS14.1020.01/AL41F-duemmel
60° osaprofiili kierresorvausterä
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
D min
14,0 mm
Pitch
P
2,0 - 2,5 mm
Functional width
f
9,0 mm
Cutting edge chamfer length
b
0,25 mm
Lastuamissyvyys
t
1,08 mm
Insert thickness
s
5,4 mm
Liitoshalkaisija
d
9 mm
Nirkon etäisyys
E
3,9 mm