Dümmel LS16.0510.01/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – osaprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-kod: LS16.0510.01/AL41F-duemmel
60° osaprofiili kierresorvausterä
O
Description Symbol Value
Stigning
P
1,0 - 1,25 mm
Funktionell bredd
f
10,2 mm
Skärfaslängd
b
0,12 mm
Minsta håldiameter
D min
16,0 mm
Lastuamissyvyys
t
0,55 mm
skärtjocklek
s
5,4 mm
Liitoshalkaisija
d
11 mm
Nirkon etäisyys
E
4,8 mm