Dümmel ZH8.0805.25.A.HM
Minimill-jyrisintyökalu
EAN-kod: ZH8.0805.25.A.HM-duemmel
Kovametallinen jyrsintyökalu
Description Symbol Value
Total längd
l 1
75 mm
Minsta håldiameter
D min
7,0 mm
Monteringsdiameter
Ø d h6
8 mm
Kokonaispituus
L1
75 mm
Diameter
Ø d1
4,8 mm
Längd
L2
25 mm