Dümmel ZH8.0805.25.A.HM
Minimill-jyrisintyökalu
EAN-code: ZH8.0805.25.A.HM-duemmel
Kovametallinen jyrsintyökalu
Description Symbol Value
Minimum hole diameter
D min
7,0 mm
Overall length
l 1
75 mm
Mounting diameter
Ø d h6
8 mm
Kokonaispituus
L1
75 mm
Diameter
Ø d1
4,8 mm
Length
L2
25 mm