Duemmel Z610.2020.02/AL41F
Minimill-viistejyrsinterä
EAN-koodi: Z610.2020.02/AL41F-duemmel
Kuvaus Symboli Arvo
Min. reiän halkaisija
D min
10,0 mm
Asetuskulma
κ
20 °
Terän viisteen pituus
b
0,2 mm
Hammasluku
Z
6
Terän paksuus
s
3,6 mm
Profiilietäisyys
E
1,8 mm
Lastuamishalkaisija
Ø DS
9,7 mm