Dümmel Z610.2020.02/AL41F
Minimill-viistejyrsinterä
EAN-kod: Z610.2020.02/AL41F-duemmel
D min
10,0 mm
verktygets skäreggsvinkel
κ
20 °
Skärfaslängd
b
0,2 mm
Number of cuttinge edges
Z
6
skärtjocklek
s
3,6 mm
Nirkon etäisyys
E
1,80 mm
Lastuamishalkaisija
Ø DS
9,7 mm